KONST / Litografier / Färglitografi 16144299
nr 1614 4299
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Fåfängan Stockholm. Signerad, numrerad 246/300. Färglitografi, bildmått: 43x52 cm, yttermått inklusive ram: 60x67 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:24:16
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg